Με οτι σηματοδοτεί αυτό, η Μίνα Παπαναστασίου όπως και ο Κούκουζας δεν πήγαν στην σημερινή συγκέντρωση στη Λαμία για τους δικούς τους διαφορετικούς λόγους!!
Λοιπόν έχουμε και λέμε....
Η Παπαναστασίου είναι "κομματική" και η σημερινή της απουσία το σηματοδοτεί. Θα δεί που θα καταλήξει το ΚΙΝΑΛ και μετά θα αποφασίσει!
Ο Κούκουζας έχει διαρεύσει οτι θα πάει με τον Αναγνωστάκη, και δεν ήθελε να δεσμευτεί με την παρουσία του εκεί γιατί ειναι ...γάτα!! Θα πάει ο άλλος "παρακαλετός" και θα τον δεσμεύσει για θεσούλα.... Οποιος δώσει ..περισότερα! Αλωστε δεν ειναι η πρώτη φορά που το κάνει!!
Και αυτά ειναι μόνο η αρχή.....
Λοιπόν έχουμε και λέμε....
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhr2fbM7sSx59MXAALwtLzKyRe_dWkVQyYIqJQ6BkZW3TtuZOfgf1GES9mKUPEnx5i_8srNT42op8L7fReWHOfnG3lEnRwVIX8TYY3DIoK23y5QCZ-dsZ1bz9mi8kGg3eUKJkgGqRQ5YHU/s200/324074920144212_b_koukouzas.jpg)
Ο Κούκουζας έχει διαρεύσει οτι θα πάει με τον Αναγνωστάκη, και δεν ήθελε να δεσμευτεί με την παρουσία του εκεί γιατί ειναι ...γάτα!! Θα πάει ο άλλος "παρακαλετός" και θα τον δεσμεύσει για θεσούλα.... Οποιος δώσει ..περισότερα! Αλωστε δεν ειναι η πρώτη φορά που το κάνει!!
Και αυτά ειναι μόνο η αρχή.....
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου