Το γεγονός αποκάλυψε, μιλώντας στο ΡΑΔΙΟ1, ο αντιδήμαρχος Γ. Μπαντούνας υποστηρίζοντας οτι "δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση που θα έπρεπε να ειχε λυθεί πριν αρκετό καιρό", γεγονός που εχει προκαλέσει τις έντονες διαμαρτυρίες τω συλλόγων γονέων και κηδεμόνων της περιοχής Δροσιάς-Λουκισίων αλλά και της Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης!
Σύμφωνα με τις πληροφορίες μας η Οικονομική επιτροπή θα προχωρήσει στην ακύρωση της προγραμματικής σύμβασης και θα διενεργήσει νεο διαγωνισμό για την ολωκλήρωση του έργου.
Ειδωμεν.... για τι από υποσχέσεις έχουμε ακούσει επανειλημένως!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου