![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1GHNZUhRaT7avhAQ6_Yy8cQwH5Bb3TC6g_TAAp7-fdW5mwxhbJBE3at99wUNeefxBrMzzLIEVn6p667k44d3XtMtcH2V75adBZa2iV-SJy36CQw23JWvttZqH92lUbdb9IHlCDAHyTiY/s320/%25CE%259F%25CE%25A7%25CE%2599+%25CE%259C%25CF%2580%25CE%25BF%25CF%258A%25CE%25BA%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25B6+%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25B9%25CF%2583%25CE%25B1.jpg)
Και η πτώση των Ράιχ (Γερμανικών Αυτοκρατοριών) ξεκινά πάντα από την Ελλάδα! Και στον Α΄ και στον Β΄ Παγκόσμιο Πόλεμο και τώρα στη Νέα Γερμανική Οικονομική Κατοχή, που θέλουν να εφαρμόσουν πρώτα στην «μισητή τους» από το 1940 – 41 Ελλάδα!
ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ #BoycottGermany
Ήδη κάνει θραύση στο twitter το νέο hastag#BoycottGermany που είναι σήμερα πρώτο στην Ελλάδα αλλά και στην Γερμανία, καθώς και πολλοί Γερμανοί, Ευρωπαίοι και Ομογενείς, ζητούν να σταματήσουν τον Σόιμπλε και το άσπλαχνο Δ΄ Γερμανικό Ράιχ! Ζητούν να σώσουν την Ελλάδα!
ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΙΣ ΑΦΙΣΕΣ ΤΟΥ ΜΠΟΪΚΟΤΑΖ
Ανεβάστε στο twitter σας, στο facebook, στα e-mail, στα blog, στα site, παντού, τις αφίσες του Μποϊκοτάζ που σχεδίασε το ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ και στείλτε το μήνυμα σε όλους τους Έλληνες, σε όλη την Ευρώπη, σε όλο τον κόσμο!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhj3uVJWCTQBBTYdwskSZ_r8Xaxlp6f8yXKKWvWFhdxqUaV8lWMpNVJi1RpedMvuA81KjdnNrRKXT_fPFhbN5kloxCCXB2eZhaH3MlxzW7YvOSPFfTmmYKEaDhf8KpiibDSWalPAo-91Jk/s320/NO+-+BOYCOTT+GERMAN++%25CE%25BF%25CF%2581%25CE%25B9%25CE%25B6%25CE%25BF%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25B9%25CE%25B1.jpg)
Δεν ξαναγοράζουμε Γερμανικά Προϊόντα για 4 αμείλικτες εβδομάδες που θα γονατίσουν το Βερολίνο!
Ούτε κάνουμε κλικ σε σχετικές Γερμανικές Διαφημίσεις που μπαίνουν αυτόματα σε πολλές περιπτώσεις στο διαδίκτυο!
Το Βερολίνο, η Γερμανική Κυβέρνηση και ο Σόιμπλε κήρυξαν Πόλεμο Δουλείας και Ατίμωσης στην Ελλάδα!
Και σαν Έλληνες πολεμούμε! Αρχικά με τρομερή δύναμη του καταναλωτή! Χτυπώντας το Ράιχ στην αχίλλειο πτέρνα του: την Οικονομία και τις Εξαγωγές!
Καλή Νίκη
Καλή Λευτεριά
ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου