Μείον 4 πριν καν στεγνώσει το μελάνι της ανακοίνωσης των υποψηφίων του Τριάντη και ο υποψήφιος έχει γίνει ..τούρκος!!
Ηδη άρχισε να εφαρμόζεται σχέδιο Ποδάρα- Στεργίου για να "κόψουν" την ...φόρα του Τριάντη που υποστηρίζεται από την ΔΗΜΤΟ Μαντουδίου αφού ο Στάμου (πρόεδρος) είναι υποψήφιος!!
Ετσι πλησιάζουν νεοδημοκράτες και τους πιέζουν να μην πάνε με τον Τριάντη (ηδη εντοπίσαμε 2 κρούσματα) ενώ δεν διστάζουν να φθάνουν μέχρι και σε απειλές παντός ...είδους!!
Ειναι γνωστό οτι ο Στεργίου αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα συγκρότησης ψηφοδελτίου στο Μαντούδι αλλά και σε άλλες περιοχές, και ετσι ο Πρόεδρος της ΝΟΔΕ, που ανοιχτά εχει ταχθεί υπέρ της υποψηφιότητας Στεργίου, δια στελεχών της περιοχής πέρασε στην ..επίθεση!!
Αναμένεται η ...αντεπίθεση του Τριάντη!!!!!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPIGevd1fBfu7m8uWA0xEwHUElORG7J3a9Z_4fjfhjBDBfj-LbLD0aKOKLgD0qEsxlzrIuIrY-ZzNCmX44UH4NNbCCGnU5NC7IHXmYSGQPeSyN-SZ2qA92jkTaR6O-3seecTtouFpkqXA/s200/%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%2594%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A3-2.jpg)
Ετσι πλησιάζουν νεοδημοκράτες και τους πιέζουν να μην πάνε με τον Τριάντη (ηδη εντοπίσαμε 2 κρούσματα) ενώ δεν διστάζουν να φθάνουν μέχρι και σε απειλές παντός ...είδους!!
Ειναι γνωστό οτι ο Στεργίου αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα συγκρότησης ψηφοδελτίου στο Μαντούδι αλλά και σε άλλες περιοχές, και ετσι ο Πρόεδρος της ΝΟΔΕ, που ανοιχτά εχει ταχθεί υπέρ της υποψηφιότητας Στεργίου, δια στελεχών της περιοχής πέρασε στην ..επίθεση!!
Αναμένεται η ...αντεπίθεση του Τριάντη!!!!!!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου