![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRgdd-VljI5-sy_ofijAj7NGtxInPImpxau1EhkUCqSfTsWdrjgD7OmkuZQQEsGP5V8cBf2p10RcJDfL7z88psJXYZgw28nf9sd3iUI-raOlcm3awW3iWehBGdINzo-11KRmWhSeF4RBs/s640/IMX_Theofaneia2019_036.jpg)
Με λαμπρότητα εορτάστηκαν τα Θεοφάνεια στή Χαλκίδα παρουσία της πολιτικής ηγεσίας της Περιφέρειας και του Δήμου στην παραλία της πόλης.
Το δικό του μήνυμα έστειλε ο Σίμος Κεδίκογλου από τη Χαλκίδα για τον εορτασμό των Θεοφανείων. Αφού ευχήθηκε και για τη νέα χρονιά υγεία, αγάπη και δύναμη σε όλους, αναφέρθηκε στις εκλογές, τονίζοντας: «επειδή το 2019 είναι χρονιά εκλογών, εύχομαι να μας φωτίσει ο Θεός να διαλέξουν οι Έλληνες σωστά κάτι για το οποίο είμαι σίγουρος,ότι θα γίνει».
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου