![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjA3qaZbeyTT4baP-vxUP_KiIdsWY15L4z_cnBZZwWQHrEyp34Lz1AOff-VuQtAmjOtLBwb60yCK0r6M5Dzca4pgpEy1l1k3TxLUSy82ymUTyd43KGmJ1XVXk4oHiu8suRzsbeSAwMCsf4/s640/360213132015540_b_dimos-limnis-evia.jpg)
Ο Δήμος Λίμνης-Μαντουδίου-Αγ.Αννας εχει πλέον εμφανή τα σημάδια διάλυσης ακόμη και στα γραφειοκρατικά όπως ειναι ένας Προυπολογισμός ο οποίος επεστράφη με διορθώσεις και παρατηρήσεις, ενώ εξετάζεται σοβαρά η περίπτωση να εγκατασταθεί Επίτροπος-Ορκωτός!!
Εάν συμβεί αυτό τότε η οικονομική διαχείριση από την Οικονομική Επιτροπή περνά σε άλλα χέρια με ότι αυτό συμβαίνει...
Εν τω μεταξύ παραιτήθηκε από Αντιπρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής Γιάννης Κατζούρας!!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου